Co je ozón?

Ozón je plyn, jehož molekuly tvoří 3 atomy kyslíku (O3). Toto složení je však kvůli nahromaděné energii nestabilní, a proto se později rozpadá na klasický kyslík (O2). Toho se dá skvěle využít při dezinfekci. Ozón vydezinfikuje potřebné prostory a během hodiny se rozpadne na nezávadný kyslík. Prostory jsou tak za chvíli vydezinfikovány a znovu připraveny k použití.

Ozón se běžně vyskytuje v přírodě, ale ve velmi nízkých koncentracích (od 0,001 do 0,125 ppm). Při větších koncentracích je však velmi rizikový.

V případě dezinfekce se vyrábí uměle pomocí speciálních ozonových generátorů, které ozón vyrobí přímo v místě dezinfekce.

Naše společnost využívá generátory malé (vhodné do menších kanceláří) o výkonu 30-50 g/ozonu/hodinu a vetší do větších kanceláří, na jejichž vývoji se sami podílíme s výkonem 60-120 g hodinu - jsou to "ozónová děla" a "ozónové kanóny"

Ozón je:

3000x rychlejší než chlór

25x účinnější než kyselina chloritá

2500x účinnější než chlornan

5000x účinnější než chloramin

Výsledky jsou měřeny porovnáním konstant koncentrace a času potřebného k zabití 99,99 % všech mikroorganismů.

Výhody:

Bezpečné zničení bakterií, virů, plísní, alergenů, parazitů, veškerého hmyzu

Anti Covid účinek

Rychlé řešení (doba zásahu 60 až 120 min)

Není nutná manipulace s nábytkem

Proniknutí i do obtížně dostupných míst

Zničení většiny pachů (z cigaret, zvířat, zatuchlé prostory, hniloba, po záplavách, po nátěrech)

Nevýhody:

  • Po provedení zásahu se nesmí až 2 hodiny vstoupit do místnosti.

  • koronavirus


DEZINFEKCE prostor koncentrovaným ozónem

Naše společnost se zabývá dezinfekcí koncentrovaným ozónem od roku 2015. Pomocí generátorů umíme ostranit zápach, viry, bakterie a roztoče v dopravních prostředcích, bytech, domech, školách, školkách, jídelnách, restauracích a barech, ve firmách - kanceláře i celé společnosti.

Neutralizace zápachu - při plísni, po ohni, při úmrtí atd. Snižování výskytu respiračních nemocí pomocí prevence - dezinfekcí ozonem.

Provádíme dezinfekci - akutní při zjištění pozitivní osoby nebo při karanténě kdy je podezření na nákazu koronavirus Covid-19.

Aktuálně - ANTI COVID dezinfekce - dezinfekce vnitřních prostor - při nákaze nebo při podezření pomocí koncentrovaného ozónu.

Máte podezření z nákazy zaměstnance a chcete preventivně dezinfikovat prostory? Máte člověka s pozitivním testem a chcete prostory dezinfikovat?

Cena? Cena dezinfekce se určuje buď za dezinfikované místnosti nebo za m2. U bytů a domů místnosti, společnosti, kanceláře, šatny, jídelny, sklady dle podlahové plochy. Byt od 1000 Kč, firmy, kanceláře, kancelářské komplexy od 8 Kč za m2.

Nechte si vypracovat nabídku na míru. Stačí zaslat poptávku.

Chcete nás kontaktovat? Chcete konkrétní nabídku? Popiště Váš požadavek a my Vám jej naceníme.

Ozvěte se nám

quavas@seznam.cz

Tel.: 702 993 123

Koronavirus Covid-19 SARS-CoV-2 - likvidace a ničení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.