Dezinfekce koronavirus Covid-19 - koncentrovaný ozón

Likvidace bakterií a virů ozonem.

Plynný ozon účinně odstraňuje viry včetně koronavirů, bakterie, houby, zápachy a je několikanásobně účinnější než dezinfekce běžnými chemickými prostředky.

Ozón je reaktivní tříatomový kyslík O3, který rychle reaguje s bakteriemi a viry, které okamžitě likviduje. Po 100% vydezinfikování a dezodorizaci prostoru se ozón rozpadá na nám známý, dýchatelný O2.

Ozon vyrábíme uvnitř ozonového generátoru kde dochází k vysokonapěťovému výboji, který v reakci s okolním kyslíkem vytváří molekuly ozónu - tedy podobně, jako při úderu blesku, ale zde v řízeném a kontrolovaném prostředí.

Dezinfekce vnitřních prostor koncentrovaným ozónem

CO JE OZÓNOVÁ DEZINFEKCE A DEZODORIZACE GENERÁTORY OZÓNU

 Ozónové čištění je nejnovější technologií v oblasti dezinfekce a dezodorizace a zároveň má velice pozitivní vliv na lidský organismus a je ekologické. Rychle a spolehlivě likviduje i velmi odolné druhy nebo formy patogenních mikroorganizmů včetně koronaviru, které chlor a jiné dezinfekční prostředky nejsou schopny inaktivovat za přijatelných podmínek. Neexistuje žádný virus či bakterie odolávající ozónu. Ozón má 3000 krát vyšší oxidační schopnost než chlor. Díky této oxidační schopnosti rozbíjí buněčné stěny virů a bakterií a proto dokonale dezinfikuje a likviduje veškeré virybakterieplísně a jejich spory. Nejšetrnější a přitom nejefektivnější forma dezinfekce a dezodorizace je ozónovým čištěním. 

PRŮBĚH OZÓNIZACE

Příprava místnosti před ozonováním :

  • instalace generátoru ozonu na vyvýšené místo v místnosti tak, aby se nedotýkal okolních předmětů
  • zabezpečení dostatečné cirkulace vzduchu kolem přístroje
  • zavření oken a dveří včetně utěsnění prostoru mezi prahem a dveřmi
  • před zapnutím generátoru ozonu nesmí být v místnosti lidé, zvířata a rostliny!!!
  • zapnutí generátoru ozonu na potřebnou dobu dle velikosti místnosti
  • odvětrání místnosti
Ozonová dezinfekce


DEZINFEKCE prostor koncentrovaným ozónem

Naše společnost se zabývá dezinfekcí koncentrovaným ozónem od roku 2015. Pomocí generátorů umíme ostranit zápach, viry, bakterie a roztoče v dopravních prostředcích, bytech, domech, školách, školkách, jídelnách, restauracích a barech, ve firmách - kanceláře i celé společnosti.

Neutralizace zápachu - při plísni, po ohni, při úmrtí atd. Snižování výskytu respiračních nemocí pomocí prevence - dezinfekcí ozonem.

Provádíme dezinfekci - akutní při zjištění pozitivní osoby nebo při karanténě kdy je podezření na nákazu koronavirus Covid-19.

Aktuálně - ANTI COVID dezinfekce - dezinfekce vnitřních prostor - při nákaze nebo při podezření pomocí koncentrovaného ozónu.

Máte podezření z nákazy zaměstnance a chcete preventivně dezinfikovat prostory? Máte člověka s pozitivním testem a chcete prostory dezinfikovat?

Cena? Cena dezinfekce se určuje buď za dezinfikované místnosti nebo za m2. U bytů a domů místnosti, společnosti, kanceláře, šatny, jídelny, sklady dle podlahové plochy. Byt od 1000 Kč, firmy, kanceláře, kancelářské komplexy od 8 Kč za m2.

Nechte si vypracovat nabídku na míru. Stačí zaslat poptávku.

Chcete nás kontaktovat? Chcete konkrétní nabídku? Popiště Váš požadavek a my Vám jej naceníme.

Ozvěte se nám

quavas@seznam.cz

Tel.: 702 993 123

Koronavirus Covid-19 SARS-CoV-2 - likvidace a ničení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.