Preventivní a ohnisková dezinfekce koncentrovaným ozónem - Olomouc

Máte podezření z nákazy Covid19? Chcete preventivně dezinfikovat vnitřní prostory?  Objevila se nákaza a chcete udělat vše pro snížení možnosti nákazy? Chcete dezinfikovat šatny, společné prostory, jídelnu, kanceláře? Chcete snížit riziko? Pohyboval se po prostoru člověk v karanténě nebo potencionálně nakažený a vy se obáváte?

Dezinfekce koncentrovaným ozónem likviduje viry, roztoče, bakterie a neutralizuje zápach.

Mimo lidí, zvířat a rostlin můžete vše ponechat jak je ... Nic Vám nepostříkáme, nepolijeme ... 

Přijedeme, rozmístíme generátory ozónu, dezinfikujeme prostory a po určeném čase sklidíme a odjedeme. Po 2-3 hodinách je prostor plně obyvatelný a dezinfikovaný.

Ozón je plyn, který se dostane do všech zákoutí ... 

Dezinfekce ozónem je sice časově náročnější, ale nezničí důležité dokumenty, nic nepostříká a nepolije ... tudíž nemusíte přikrývat ...

Kontaktujte nás a nechejte si nacenit dezinfekci Vašich prostor

Tel.: 702993123

quavas@seznam.cz

Dezinfekce celých firem

Prevence proti koronavirus Covid-19 - SARS-CoV-2?

Dezinfekce celých firem koncentrovaným ozónem.

Kanceláře, sklady, šatny, společné prostory, jídelny, sprchy, WC, vozový park atd.

Více

byt.jpg

Dezinfekce bytů a domů

Jste často nemocní? Máte karanténu kvůli Covid-19? Chcete zastavit plísně? Trápí Vás astma nebo alergie? Zkuste dezinfekci vnitřních prostor koncentrovaným ozónem. Pošlete poptávku nebo zavolejte.

Více

firma.jpg

Dezinfekce interiéru auta, autobusu nebo obytného přívěsu

Umíme dezinfikovat interiér auta včetně výparníku klimatizace. Za 30 minut odjíždíte s kompletně ozónem dezinfikovaným interiérem a klimatizací.

Bez problémů zvládneme dezinfikovat i celý vozový park včetně třeba bagru :-)

Více


DEZINFEKCE prostor koncentrovaným ozónem

Naše společnost se zabývá dezinfekcí koncentrovaným ozónem od roku 2015. Pomocí generátorů umíme ostranit zápach, viry, bakterie a roztoče v dopravních prostředcích, bytech, domech, školách, školkách, jídelnách, restauracích a barech, ve firmách - kanceláře i celé společnosti.

Neutralizace zápachu - při plísni, po ohni, při úmrtí atd. Snižování výskytu respiračních nemocí pomocí prevence - dezinfekcí ozonem.

Provádíme dezinfekci - akutní při zjištění pozitivní osoby nebo při karanténě kdy je podezření na nákazu koronavirus Covid-19.

Aktuálně - ANTI COVID dezinfekce - dezinfekce vnitřních prostor - při nákaze nebo při podezření pomocí koncentrovaného ozónu.

Máte podezření z nákazy zaměstnance a chcete preventivně dezinfikovat prostory? Máte člověka s pozitivním testem a chcete prostory dezinfikovat?

Cena? Cena dezinfekce se určuje buď za dezinfikované místnosti nebo za m2. U bytů a domů místnosti, společnosti, kanceláře, šatny, jídelny, sklady dle podlahové plochy. Byt od 1000 Kč, firmy, kanceláře, kancelářské komplexy od 8 Kč za m2.

Nechte si vypracovat nabídku na míru. Stačí zaslat poptávku.

Chcete nás kontaktovat? Chcete konkrétní nabídku? Popiště Váš požadavek a my Vám jej naceníme.

Ozvěte se nám

quavas@seznam.cz

Tel.: 702 993 123

Koronavirus Covid-19 SARS-CoV-2 - likvidace a ničení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.