Kde působíme

Naše společnost je schopna zajistit dezinfekci prostor po celé České republice. Provádíme preventivní i akutní dezinfekci prostor pomocí koncentrovaného ozónu a to se zásahem dle dohody. Akutní výjezd jsme schopni zajistit během pár hodin.

Koncentrovaný ozón - dezinfekce

Dezinfekce místností, bytů, domů a automobilů ozónem

Pomocí generátorů ozónu Vám dezinfikujeme celou firmu, šatnu, jídelnu, byt, dům, místnost, prodejnu, čekárnu, automobil včetně klimatizace.

  • prevence a ochrana před viry (coronaviry, koronaviry)
  • prevence a ochrana před roztoči
  • prevence a ochrana před plísněmi
  • prevence chřipky
  • prevence pro alergiky
  • odstraní zápach
  • odstraní smrad po kuřácích a zvířatech
  • odstraní zápach po zkaženém mase, mléku atd.
  • ostatní (koronavir, koronavirus, coronaviry, coronavirus, Covid-19, SARS-CoV-2)

Prostějov - Olomouc - Ostrava - Praha - Brno - Přerov - Zlín - Hradec Králové - Pardubice - Jihlava - Vyškov - Kroměříž - Karviná - Frýdek Místek - Hranice na Moravě, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Hodonín, Břeclav a mnohé další.

Dezinfekce ozónem

Zajímavou variantou je dezinfekce plynem s chemickou značkou O3, tedy ozonem. Jeho výhodou je vysoká mikrobiocidní účinnost a především schopnost dostat se doslova všude – jak do záhybů nábytku a různých nepřístupných konstrukčních prvků, tak třeba i jen porézních povrchů a materiálů, jako jsou dřevo nebo třeba molitan.

Generátory ozónu

Vdechování ozonu je zdraví škodlivé jak lidem, tak zvířatům, ve vysoké koncentraci poškozuje i buněčné tkáně rostlin. Dezinfekce se tedy provádí v nepřítomnosti lidí tak, že se dezinfikovaný prostor uzavře a od prostor, ve kterých se pohybují lidé, důkladným utěsněním oddělí. Pak proběhne samotná dezinfekce, po které je potřeba místnost nejprve dobře vyvětrat, než se do ní lidé a zvířata vrátí. Ozón se navíc sám docela rychle rozkládá, takže nehrozí, že v toxické (a po česneku páchnoucí) podobě zůstane dlouho.

Ozon se vytváří v elektrických generátorech buď pomocí UV světla, nebo takzvaného tichého elektrického výboje. Doba dezinfekce závisí na výkonu ozonizátoru a velikosti dezinfikovaného prostoru. Generátory mívají časové spínače, takže se po definované době samy vypnou.

Dezinfekce_Ozonem


DEZINFEKCE prostor koncentrovaným ozónem

Naše společnost se zabývá dezinfekcí koncentrovaným ozónem od roku 2015. Pomocí generátorů umíme ostranit zápach, viry, bakterie a roztoče v dopravních prostředcích, bytech, domech, školách, školkách, jídelnách, restauracích a barech, ve firmách - kanceláře i celé společnosti.

Neutralizace zápachu - při plísni, po ohni, při úmrtí atd. Snižování výskytu respiračních nemocí pomocí prevence - dezinfekcí ozonem.

Provádíme dezinfekci - akutní při zjištění pozitivní osoby nebo při karanténě kdy je podezření na nákazu koronavirus Covid-19.

Aktuálně - ANTI COVID dezinfekce - dezinfekce vnitřních prostor - při nákaze nebo při podezření pomocí koncentrovaného ozónu.

Máte podezření z nákazy zaměstnance a chcete preventivně dezinfikovat prostory? Máte člověka s pozitivním testem a chcete prostory dezinfikovat?

Cena? Cena dezinfekce se určuje buď za dezinfikované místnosti nebo za m2. U bytů a domů místnosti, společnosti, kanceláře, šatny, jídelny, sklady dle podlahové plochy. Byt od 1000 Kč, firmy, kanceláře, kancelářské komplexy od 8 Kč za m2.

Nechte si vypracovat nabídku na míru. Stačí zaslat poptávku.

Chcete nás kontaktovat? Chcete konkrétní nabídku? Popiště Váš požadavek a my Vám jej naceníme.

Ozvěte se nám

quavas@seznam.cz

Tel.: 702 993 123

Koronavirus Covid-19 SARS-CoV-2 - likvidace a ničení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.