Naše technika - www.dezinfekceozonem.cz

V současné době disponujeme  stroji vyrobenými v ČR a Německu s minimálním výkonem 32 g a maximálním 144 g ozonu.

2x ozongenerátor 144.000 mg/hodinu

8x ozongenerátor 72.000 mg/hodinu

8x ozongenerátor 36.000 mg/hodinu

až cca 1150 g/hodinu

aplikace až na 4000 m2/hodinu

ozongenerator72-1.jpg

Základem fungování způsobu dezinfikování a čištění ozónováním jsou chemické vlastnosti a reakce ozónu (Oněkdy nazýván také aktivní kyslík). Ozón je generován kvalitními generátory, které vytváří ozón o vysoké koncentraci. Je možné nejen plošné působení, ale také lokální použití. Dezinfekce a čištění ozónováním je možné použít také na čištění klimatizací v budovách i dopravních prostředích.

QUAVAS s.r.o.

Praha - Prostějov

Tel.: 702 993 123

info@dezinfekceozonem.cz


DEZINFEKCE prostor koncentrovaným ozónem

Naše společnost se zabývá dezinfekcí koncentrovaným ozónem od roku 2015. Pomocí generátorů umíme ostranit zápach, viry, bakterie a roztoče v dopravních prostředcích, bytech, domech, školách, školkách, jídelnách, restauracích a barech, ve firmách - kanceláře i celé společnosti.

Neutralizace zápachu - při plísni, po ohni, při úmrtí atd. Snižování výskytu respiračních nemocí pomocí prevence - dezinfekcí ozonem.

Provádíme dezinfekci - akutní při zjištění pozitivní osoby nebo při karanténě kdy je podezření na nákazu koronavirus Covid-19.

Aktuálně - ANTI COVID dezinfekce - dezinfekce vnitřních prostor - při nákaze nebo při podezření pomocí koncentrovaného ozónu.

Máte podezření z nákazy zaměstnance a chcete preventivně dezinfikovat prostory? Máte člověka s pozitivním testem a chcete prostory dezinfikovat?

Cena? Cena dezinfekce se určuje buď za dezinfikované místnosti nebo za m2. U bytů a domů místnosti, společnosti, kanceláře, šatny, jídelny, sklady dle podlahové plochy. Byt od 1000 Kč, firmy, kanceláře, kancelářské komplexy od 8 Kč za m2.

Nechte si vypracovat nabídku na míru. Stačí zaslat poptávku.

Chcete nás kontaktovat? Chcete konkrétní nabídku? Popiště Váš požadavek a my Vám jej naceníme.

Ozvěte se nám

quavas@seznam.cz

Tel.: 702 993 123

Koronavirus Covid-19 SARS-CoV-2 - likvidace a ničení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.